Довідник з митного оформлення ТПВ

   Довідник з митного оформлення та митного контролю за товарами подвійного використання надає інформацію про складнощі митної діяльності, правила та процедури, що діють в Грузії, Україні, Азербайджані та Молдові. Він є цінним ресурсом, який розкриває нюанси та особливості митних практик в країнах-членах ГУАМ.

  Додатки до Довідника є довідковими матеріалами, що описують унікальну митну ситуацію кожної країни, включаючи протоколи імпорту та експорту, тарифи, вимоги до документації, системи управління ризиками та інші аспекти митної діяльності. Особлива увага приділяється експортному контролю, зокрема регулюванню, вимогам до ліцензування та заходам з дотримання правил, що регулюють експорт стратегічних товарів у регіоні. Кожна з країн-учасниць має ретельно розроблену систему експортного контролю, спрямовану на забезпечення дотримання міжнародних угод, запобігання незаконному обігу чутливих товарів та захист національних інтересів у сфері безпеки, забезпечуючи при цьому легальний міжнародний обмін товарами.


   Проект став можливим завдяки фінансуванню Українським Науково-Технологічним Центром (УНТЦ), за кошти Представництва ЄС в Україні. Виконано Науково-технічним центром експорту та імпорту спецтехнологій, техніки та матеріалів (НТЦ) за підтримки Державної служби експортного контролю України.

   Ознайомитись з виданням можна за посиланням www.customscontrol.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авторські права 2024 © НТЦ. Усі права захищені.